Urządzenie Dermapen – w służbie młodej skóry

Coraz więcej kobiet korzysta z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które nie tylko poprawiają kondycję cery, ale przede wszystkim spowalniają proces starzenia się skóry. Do ich przeprowadzania wykorzystuje się nowoczesne urządzenia, takie jak Dermapen, które wspomagają regenerację skóry i usuwanie zmarszczek.

Starzenie się skóry jest procesem, na który wpływa wiele czynników – od genetycznych, po zewnętrzne. Kondycję cery mogą pogarszać niewłaściwa dieta, nałogi, silne zanieczyszczenie powietrza czy częsta ekspozycja na promienie słoneczne. Starzenie się skóry może również postępować szybciej w przypadku jej nieodpowiedniej pielęgnacji.

Jak dbać o skórę?

Absolutnym pielęgnacyjnym minimum jest codzienne oczyszczanie i nawilżanie skóry. Dla poprawy stanu cery zaleca się też, by 1 lub 2 razy w tygodnie złuszczać obumarły naskórek przy pomocy peelingów przeznaczonych do danego rodzaju skóry oraz odżywiać ją, stosując dobrze dobrane maseczki. Jeszcze lepsze rezultaty można osiągnąć, wzbogacając pielęgnację o profesjonalne zabiegi, przeprowadzane przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Urządzenie Dermapen – co to jest i jak działa?

Jednym z nich jest urządzenie Dermapen. Oryginalny sprzęt, zakupiony w profesjonalnym sklepie i wykorzystywany w salonach kosmetycznych, zapewnia najlepsze efekty. Jakie one są? Dermapen jest stosowany między innymi do regeneracji skóry i usuwania zmarszczek. Jest to możliwe za sprawą pobudzenia fibroblastów oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *