Co to jest Dermapen, jak działa i do czego się go stosuje?

Urządzenie Dermapen znajduje powszechne zastosowanie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Jest ono używane do zabiegów regenerujących i przeciwstarzeniowych, leczenia blizn czy redukowania rozstępów. Z zabiegów przy użyciu Dermapena chętnie korzystają kobiety, walczące z niedoskonałościami cery i chcące zatrzymać młodość skóry na dłużej.

Z zabiegów wykonywanych przy użyciu urządzenia Dermapen można skorzystać przede wszystkim w profesjonalnych salonach kosmetycznych. I tylko w takich należy się na zabieg decydować – w nich bowiem możemy liczyć na wykwalifikowaną obsługę, a tym samym bezpieczeństwo przeprowadzania zabiegu. Co więcej, w sprzęt zaopatrują się one wyłącznie w specjalistycznych sklepach. Tym samym, wybierając się na zabieg możemy mieć pewność, że zarówno urządzenie, jak i stosowane kartridże do Dermapena pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Jak działa Dermapen i do czego służy?

Urządzenie Dermapen posiada system igieł, które poruszając się pulsacyjnie, wykonują w skórze pionowe mikrootwory. W ten sposób dochodzi do pobudzenia fibroblastów oraz wzmocnienia produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Dodatkowo, powstające mikrourazy przyczyniają się do zwiększenia intensywności procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze.

Ze względu na działanie urządzenia Dermapen, jest ono powszechnie wykorzystywane do różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych. Zabiegi te świetnie uzupełnią codzienną pielęgnację, a także pomogą spowolnić tempo procesu starzenia się skóry. Dermapen jest stosowany też do zabiegów na ciało, mających na celu niwelowanie niedoskonałości, takich jak blizny czy rozstępy.

Co jednak najważniejsze, przeprowadzane zabiegi wyróżniają się wysoką skutecznością. Dzieje się tak za sprawą odpowiedniego przygotowania naskórka, dzięki któremu składniki aktywne zawarte w aplikowanych preparatach wnikają w głębsze warstwy skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *